Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Jaryszów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna, ul. Dworcowa

Bierawa(Jaryszów + 17 km)

4 500 000 zł50 971 m² 88,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna z dużymi możliwościami parametry oferty: miasto: bierawa Powierzchnia Działki: 5,0971 ha Forma własności: własność kw mpzp: teren parkingu, obiekty obsługi pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Osadnicza

Kunice,Żary(Jaryszów + 12 km)

89 000 zł1 151 m² 77,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Żarach, dzielnica Kunice, ulica Osadnicza, numer ewidencyjny działki 265 obręb 5. Powierzchnia 1152 m2, kształt nieregularny zbliżony do trójkąta. Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gryżyce

Gryżyce(Jaryszów + 25 km)

256 320 zł1 424 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1424 m nad rzeką Bóbr | Własna linia brzegowa | Warunki zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1424 m (nr 4 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dobroszów Mały

Dobroszów Mały(Jaryszów + 19 km)

172 340 zł8 617 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 8617m2, w miejscowości położonej niedaleko Nowogrodu Bobrzańskiego Dobroszów Mały. Istnieje możliwość wybudowania się w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dunikowskiego

Kłodnica,Kędzierzyn-Koźle(Jaryszów + 13 km)

2 550 000 zł11 522 m² 221,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 1,152 ha położoną w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Xawerego Dunikowskiego. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Ptasia

Pyskowice(Jaryszów + 21 km)

239 000 zł1 642 m² 145,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki w spokojnej, zielonej okolicy? Jednocześnie cenisz sobie układ, kształt działki oraz lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Roztoki

Roztoki(Jaryszów + 9 km)

350 000 zł6 300 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Gospodarstwo z potencjałem i działka budowlana Roztoki, 0,63 ha* Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość we wsi Roztoki, położonej ok. 5 km od Gminy Jasień, w województwie lubuskim. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Lubomyśl

Lubomyśl(Jaryszów + 13 km)

190 000 zł2 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładnie położoną działkę w miejscowości Lubomyśl o pow. około 20 ar w cenie 190 tys. Jest ona uzbrojona w wodę i prąd. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Sośnicowice

Sośnicowice(Jaryszów + 22 km)

414 000 zł1 900 m² 217,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie kolejna działka w gminie Sośnicowice obok Gliwic, oferujemy do sprzedania kolejną dużą działkę o powierzchni 1900 m2 mieszczącą się w miejscowości Kozłów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśna

Kłodnica,Kędzierzyn-Koźle(Jaryszów + 13 km)

325 000 zł1 205 m² 269,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Kłodnicy o powierzchni 1257 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Kłodnica przy ulicy Leśnej ( Żabieniec) działka jest objęta mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jaryszów

Jaryszów,opolskie

70 000 zł2 496 m² 28,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilne! dobra cena! Jeżeli ktoś poszukuje do zakupu działkę w dobrej cenie w miejscu zacisznym i spokojnym, a jednocześnie dobrze skomunikowanym z innymi dużymi miejscowościami,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij